Destek

Müşterilerimize 7/24 Destek sağlıyoruz.
Müşterilerimize telefon ve e-mail'in yanı sıra özel bir panel üzerinden servis talebi açma, izleme ve iletişimde kalmalarını sağlayarak 7/24 destek veriyoruz. Destek hizmetimizle müşterilerimizden gelen herhangi bir servis talebini en kısa sürede ve en yüksek memnuniyetle yanıtlamayı hedefliyoruz. Ayrıca müşterilerimize kullanıcı, site yöneticisi, sistem yöneticisi ve yazılım geliştiricilere özel kapsamlı yardım dokümanları sunarak ihtiyaç anında farklı bir kaynak veya işleme gerek kalmadan çözüm bulabilmelerini sağlıyoruz.

Support

Özelleştirme hizmetimizleCRM sistemini tamamen firmanıza özel hale getiriyoruz

Hızlı, başarılı ve uygun fiyatlı geliştirme hizmeti

Integrity CRM hali hazırda standart Müşteri İlişkileri, Satış ve Pazarlama Yönetimi, Finans Yönetimi and Servis Yönetimi modulleri ile yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Buna ek olarak, firmanızın ihtiyaç duyması halinde özel ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde ele alarak esnek altyapımız ve çevik yazılım geliştirme metodolojimizle geliştirmekteyiz. Özelleştirme çalışmalarımız analiz, sistem tasarımı, yazılım geliştirme ve eğitim süreçlerini kapsamaktadır.

Eğitim HizmetleriSon kullanıcılar, site yöneticileri, yazılım geliştiriciler

Son kullanıcılar, site yöneticileri, yazılım geliştiricileri kapsayan 1 günlük eğitim, servisimize dahildir.

Eğitime ek olarak müşterilerimize kullanıcı, site yöneticisi, sistem yöneticisi ve yazılım geliştiricilere özel, kapsamlı yardım dokümanları sunarak ihtiyaç anında farklı bir kaynak veya işleme gerek kalmadan çözüm bulabilmelerini sağlıyoruz.

Danışmanlık Hizmetimizteknoloji ve iş modelinizi değiştiriyor

Tüm IT tabanlı yatırım kararlarınız için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Integrity CRM geliştirme ve eğitim hizmetine ek olarak diğer IT bazlı yatırım kararlarınız için (örneğin IK uygulaması veya muhasebe paketi seçimi), yeni bir iş kolu kurarken iş modeli kurulması, donanım ve altyapı tercihleri gibi tüm konularda danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.

Başarı Hikayeleri

Integrity CRM sistemini eski şirketimde birkaç yıl başarıyla kullandıktan sonra yeni şirketime de...

Tümü

Dost Siteler