Hakkında

Integrity CRM, firmaların yeni müşteri edinirken verimliliklerini artırarak karlılıklarını en yükseğe çıkarmalarını sağlamak amacıyla 2005 yılında geliştirilmiş, web tabanlı bir bulut CRM sistemidir. Bulut tabanlı yapısıyla herhangi bir kurulum gerektirmeden hemen ve her yerden kullanılmaya başlanabilir. Kolay kullanımı, fonksiyonel raporları ve hızla özelleştirilebilen yapısı ile Integrity CRM her sektörden her büyüklükte firmaya kolaylıkla adapte edilebilmektedir.

Integrity CRM, Microsoft ASP.NET teknolojisi ile geliştirilmiş bir web uygulamasıdır ve tüm cihazlarla ve tüm tarayıcılarla uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Veritabanı sunucusu olarak Microsoft SQL Server kullanılmıştır ve veri modeli ilişkisel ve normalize veritabanı sistemi üzerine inşa edilmiştir. Tüm ekran tanımları, yapılandırma dosyaları ve sistem dosyaları XML tabanlıdır, böylelikle tüm sistemlerle kolaylıkla entegre olabilir. Raporlama aracı olarak FusionCharts kullanılmaktadır; chart tipi ve liste tipi raporların Word / Excel ve PDF çıktıları alınabilmektedir.

Integrity CRM aylık olarak veya lisans satın alma modeli ile kullanılabilir. Uygulama bulut sunucusunda güvenli bir şekilde host edilmektedir.

Daha fazla bilgi ve fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Başarı Hikayeleri

Integrity CRM sistemini eski şirketimde birkaç yıl başarıyla kullandıktan sonra yeni şirketime de...

Tümü

Dost Siteler